Info

Hyvärilän aukioloajat, viikon lounaslista, historia ja yhteystiedot

Aukioloajat

Hyvärilä palvelee

Hyvärilän aukioloajat >

Hyvärilän aukioloajat

AUKIOLOAJAT AJALLE 6. - 12.7.2020

Vastaanotto
Ma - Su klo 8.00 - 20.00

Ravintola
Ma - La klo 7.00 - 20.00
Su klo 7.00 - 19.00

Yhteystiedot:
Vastaanotto

puh. 040 1045 960
sähköposti:

Ravintola
puh. 040 708 6899

Osoite

Hyvärilä - Nuoriso- ja matkailukeskus
Lomatie 12, FI-75500 NURMES (kartta)
Puh. 04010 45960

Laskutusosoite >

Laskutusosoite

Virallinen nimi:

Nuoriso - ja matkailukeskus Hyvärilä Oy (entinen Loma-Nurmes Oy)
y-tunnus 0356915-5

Laskutus

1. Paperilaskut osoitteeseen:
Nuoriso- ja matkailukeskus Hyvärilä Oy
Ostolaskut 16945F
PL 10
57090 VISMA SCAN

2. Verkkolaskut osoitteeseen:
Verkkolaskuosoite: FI4752990120008650
Operaattori: Osuuspankki (OKOYFIHH)
Aineistomuoto: Finvoice

3. Laskut sähköpostitse:
Laskujen lähetys sähköpostitse osoitteeseen:

Yhteystiedot

Henkilöstön yhteystiedot.

Yhteystiedot >

Yhteystiedot

Johto

Toimitusjohtaja
Jason Koukku puh. 040 7483 286, jason.koukku(@)nurmes.fi

Myynti ja markkinointi

Myynti- ja markkinointipäällikkö
Anu Tirkkonen, puh. 040 7087 616, anu.tirkkonen(@)nurmes.fi

Vastaanotto ja myynti puh. 04010 45960

Palvelupäällikkö
Marja Ruokolainen, puh. 040 7087 550, marja.ruokolainen(@)nurmes.fi

Myynti & vastaanotto
Riina Halonen, puh. 040 3564 507, riina.halonen(@)nurmes.fi
Aura Hiltunen, puh. 040 6583 106, aura.hiltunen(@)nurmes.fi
Minna Reis, minna.reis(@)nurmes.fi

Keittiö ja ravintola puh. 040 7086 899

Ravintolapäällikkö
ija Harakka, puh. 040 708 6403, aija.harakka(@)nurmes.fi

Ohjelmapalvelut - leirikoulut

Nuorisopäällikkö
Tuija Hurri, puh. 040 7087 471, tuija.hurri(@)nurmes.fi

Kansainvälisen nuorisotyö

Kv-koordinaattori
Ekaterina Sysoeva, puh. 050 5708 634, ekaterina.sysoeva(@)nurmes.fi

Hankekoordinaattori
Eila Lintunen, puh. 050 3394 659, eila.lintunen(@)nurmes.fi

Nuotta-valmennus

Sanna Jääskeläinen, puh. 050 3208 604, sanna.jaaskelainen(@)nurmes.fi

Kiinteistöhuolto

Kiinteistöpäällikkö
Sami Nevalainen, puh. 0400 311 282, sami.nevalainen(@)nurmes.fi

Siivous

SOL Palvelut

Hyvärilän lounas

Tutustu viikon lounaslistaan

Ajankohtaista

Hyvärilän ajankohtaisuudet ja tarjoukset.

Tutustu >

Ympäristö ja vastuullisuus

Hyvärilässä arkeemme kuuluu vastuu ympäristöstä, ja pyrimme kehittämään toimintaamme koko ajan kestävämmäksi ja ekologisemmaksi.

Tutustu Hyvärilän ympäristöpolitiikaan >

Historia

Kurjalasta Hyväriläksi ja maatilasta nuorisokeskukseksi. Hyvärilän historia on monipuolinen ja mielenkiintoinen.

Tutustu Hyvärilän historiaan >